CLIMA-BUD


TRADE & ENGINERY & SERVICE

Jesteśmy firmą , która w branży wentylacji i klimatyzacji ma niezbędne doświadczenie aby zaspokoić najbardziej wymagajacych klientów. Proponujemy dostawy, montaż i serwis central klimatyzacyjno – wentylacyjnych, które zapewniają pełną obróbkę powietrza. Zastosowane w nich nietypowe rozwiązania są odpowiedzią na szczególne wymagania rynku w XXI wieku.

Technologicznie wyspecjalizowane systemy odzysku ciepła pozwalają na znaczne obniżenie kosztów eksploatacji instalacji klimatyzacyjnych. Nasze układy automatyki oraz wysoka jakość podzespołów zapewniają dużą niezawodność pracy systemów klimatyzacji.


Realizujemy kontrakty na dostawy urządzeń i prefabrykatów do różnych obiektów. Począwszy od budynków mieszkalnych, biur, restauracji, teatrów, kin, hoteli, szpitali, klinik poprzez obiekty sportowe i widowiskowe, baseny a skończywszy na supermarketach, halach produkcyjnych i magazynowych. Urządzenia znajdują także zastosowanie w instalacjach o szczególnie zaostrzonych reżimach pracy tj. w przemyśle spożywczym, w pomieszczeniach czystych oraz w strefach zagrożonych wybuchem. Zapewniamy wszechstronność, solidność usług i krótkie terminy realizacji dostosowane do specyfiki procesu budowlanego.

Uzupełnienie oferty stanowią elementy zakańczające instalacje klimatyzacyjne czyli wentylatory kanałowe i dachowe, filtry, kratki nawiewne i wywiewne, nawiewniki ; elementy regulujące czyli przepustnice, zawory zwrotne, regulatory stałego wydatku oraz uzdatniające klimat tj. nawilżacze parowe elektryczne i na parę technologiczną itp.

W roku 2010 wykonaliśmy kolejny krok, wprowadzając usługi związane z projektowaniem oraz modernizacją systemów chłodniczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych.


ZAKRES NASZYCH USŁUG

1. WYKONYWANIE OFERT TECHNICZNO-HANDLOWYCH
Charakter działania naszej firmy opiera się na formule Biura Techniczno-Handlowego. Reprezentujemy producentów w kontaktach z potencjalnymi klientami . Zapewniamy im fachową pomoc w przypadku kiedy będą zainteresowani ofertą produkcji. Zachęcamy ich do wyboru właśnie naszych a nie innych, konkurencyjnych produktów np. poprzez rzetelną ofertę doskonałych pod względem jakości urządzeń i osprzętu do wentylacji i klimatyzacji.

2. OPRACOWYWANIE I REALIZACJA ZAMÓWIEŃ
W przypadku zaakceptowania przez klienta naszej oferty techniczno-handlowej jesteśmy przygotowani do przyjęcia zamówienia na urządzenie , którego realizacja odbywać się może w zależności od uzgodnień bezpośrednio przez nas lub przez producenta . Klient otrzymuje potwierdzenie realizacji zamówienia wg uzgodnień ofertowych, oczekując na wykonanie zamówienia.

3. DOSTAWA I NADZOROWANIE DOSTAWY
Termin odbioru urządzenia jest potwierdzany przez nas, a jego transport loco budowa możemy zorganizować na życzenie klienta .

4. MONTAŻ i URUCHOMIENIE URZĄDZEŃ I UKŁADÓW AUTOMATYKI
Klientom, którzy zamówią u nas poza urządzeniem również automatykę kontrolno-sterującą zapewniamy także montaż i uruchomienie urządzeń w preferencyjnych cenach .

5. SERWIS GWARANCYJNY I POGWARANCYJNY
Wszelkie zgłoszenia gwarancyjne i pogwarancyjne oferowanych przez nas urządzeń są realizowane przez nasz regionalny serwis . Zapewniamy szybką i rzetelną realizację zgłoszeń .

6. DORADZTWO BRANŻOWE DLA PROJEKTANTÓW I INWESTORÓW
Mamy wieloletnie doświadczenie w branży wentylacji i klimatyzacji . Służymy pomocą w projektowaniu instalacji grzewczo-wentylacyjnych i klimatyzacyjnych . Posiadając bogatą bibliotekę techniczną często udostępniamy ją zainteresowanym .


ZAKRES NASZEJ POMOCY DLA PROJEKTANTÓW I INWESTORÓW

1. DOSTARCZENIE KATALOGÓW I MATERIAŁÓW TECHNICZNYCH
Klientom , którzy są zainteresowani oferowanymi przez nas urządzeniami dostarczamy na życzenie katalogi techniczne w wersji drukowanej i elektronicznej. Pozwalają one w pierwszej kolejności zapoznać się z naszymi produktami , a następnie wybrać wstępnie te, które klienta interesują . Nasz pracownik może także osobiście udzielić Państwu wszelkich niezbędnych informacji o produkcie .

2. POMOC MERYTORYCZNA W WYBORZE URZĄDZENIA
W odpowiednim wyborze urządzenia pomagamy klientowi już na etapie koncepcji projektu instalacyjnego . Możemy zasymulować optymalny wybór urządzenia dla konkretnych wymagań obiektu budowlanego .

3. DOBÓR TECHNICZNY URZĄDZENIA
Kolejnym etapem niezbędnym w doborze urządzenia jest określenie jego typu, wymiarów, mocy, sprawności energetycznych i mechanicznych, sposobu i efektywności odzysku ciepła, zasięgów i zakresu pracy. Wykorzystujemy szereg komputerowych programów doborowych dostarczonych nam przez producentów urządzeń .

4. PROJEKT URZĄDZENIA W CAD
Klient w efekcie otrzymuje od nas skondensowaną informację techniczną o urządzeniu, uzupełnioną o schematyczny projekt urządzenia i/lub aplikacji działania układu automatycznej regulacji .

5. OFERTA HANDLOWA DLA KLIENTA
Na życzenie wykonujemy również oferty handlowe, które oprócz ceny urządzenia zawierają także informacje na temat terminu realizacji zamówień, warunków płatności, dostawy, gwarancji .

6. UPRAWNIENIA
W ramach naszych kompetencji jesteśmy upoważnieni do udzielania rabatów kupieckich i negocjowania cen .


ZAPRASZAMY PAŃSTWA DO WSPÓŁPRACY !